BATERIE PÁKOVÁ ORAS série VIENDA

Baterie ORAS VIENDA s čistými a jednoduchými liniemi je velmi praktická a snadno použitelná. Baterie se snadno otvírá a zavírá. Seřizování průtoku vody a teploty probíhá rovněž bez nejmenšího odporu. Zaoblený tvar způsobuje, že z ní nečistoty stékají, aniž by se vytvářely kapky. To pomáhá udržovat povrch baterie čistý a hygienický. Právě mimořádná kvalita, vysoký komfort obsluhy, efektivita ve spotřebě vody, bezpečnost a v neposlední řadě design, to všechno jsou synonyma, která velmi výstižně popisují sortiment finského průkopníka mezi výrobci vodovodních baterií a sprchových systémů ORAS. Elektronika zajišťuje bezpečí, dodává chytré operační funkce, usnadňuje používání, stejně jako hygienu, a navíc šetří vodu i energii (oproti běžným vodovodním bateriím až o 60%). Můžete si vybrat ze široké škály inovativních baterií, termostatů, ventilů a sprch. Vedle důrazu na spokojenost zákazníků je pro výrobce stejně důležitá ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Součástí sortimentu jsou pákové baterie od výrobců LA TORRE, NOVASERVIS, HOPA, JIKA, RAVAK, ORAS, RAV-SLEZÁK, HANSGROHE, KLUDI….

Vyberte si tu pravou pákovou baterii přesně pro Vaši koupelnu u nás na e-shop www.koupelny-kaplan.cz 

Vodovodní baterie » Pákové » Vienda

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha