Poradna

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

V poradně vám pomůžeme při rozhodování při vašem výběru správného vybavení pro vaší koupelnu nebo kuchyň. - VANY - Vybere si každý Nabízíme vany do všech koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 20 m². Pro malé koupelny nabízíme vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu nebo vany v konceptech, které jsou laděny ve stejném designu. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm a různých tvarů. Nejdůležitější pro výběru vany je pořádně promyslet možné umístěny vany a využít nejlépe a efektivně největší prostor v koupelně. Dále při výběru vany je potřeba si uvědomit na jakou výhodu nebo na jaký aspekt budeme klást hlavní důraz. Cena, materiál vany, tvar, dostupnost, atd.
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR

       při objednávce nad 15000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha