Všechny zprávy

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Rustikální styl -08.11.2017

Rustikální styl

Rustikální interiér či samotná kuchyně mohou být trendy nejenom v různých srubech a rekreačních objektech, ale hodí se třeba i do klasických domů či bytů – pokud je celý interiér laděn v tomto duchu. Vybrat kuchyňský dřez do takové rustikální kuchyně nemusí být až tak složité, jak se na první pohled zdá. Stačí se jen držet několika zásad a pravidel. Jaké jsou? Podívejte se s námi.

Osvětlení koupelny -27.09.2017

Osvětlení koupelny

Při plánování vybavení a uzpůsobení interiéru patří koupelna mezi nejnáročnější části bytu. Pracovat musíte s často velmi omezeným prostorem, minimálním nebo žádným přirozeným zdrojem světla a vysokou vzdušnou vlhkostí. Koupelna je velmi důležitým bodem, pokud má splňovat potřebné nároky na komfortní užívání, je třeba dbát i na ty nejmenší detaily.

 

Zútulněte si koupelnu – pomohou maličkosti -16.08.2017

Zútulněte si koupelnu – pomohou maličkosti

 

Koupelna tvoří nedílnou součást naší domácnosti. Jedná se o prostor, který slouží nejen k očistě těla a hygieně, ale také k odpočinku a relaxaci. A není divu, krásné prostorné vany a sprchové kouty s masážními panely jsou pro chvíle pohody jako stvořené. Popasovat se se samotným zařizováním této místnosti však bývá pořádně obtížné. Koupelna totiž musí být praktická a dokonale funkční, ale zároveň i vzhledově atraktivní a oku lahodící.

Jak vybrat podlahu do koupelny -07.04.2017

Jak vybrat podlahu do koupelny

 Zařizování koupelny rozhodně nepatří mezi lehké úkoly. Ačkoli na to tato menší a zdánlivě nenápadná a nenáročná místnost nevypadá, opak je pravdou. Nejednomu z nás dá pořádně zabrat. Umístit do ní musíme vše potřebné od vany, sprchy, přes umyvadlo až po nábytek, aniž by vypadala přeplněně a působila stísněně. Ale to už příliš předbíháme. Při jejím zařizování je totiž důležité začít od podlahy - to doslova. Právě podlahová krytina totiž významně ovlivňuje celkový dojem a podílí se na útulnosti. Jak tedy vybrat tu pravou?

Zkontrolujte stav koupelny -01.03.2017

Zkontrolujte stav koupelny

Při koupi domu nebo bytu je potřeba, aby si kupující bedlivě zkontroloval stav nemovitosti. Jedním z velmi citlivých míst, kde bývá spousta skrytých nástrah, je koupelna. Informace o tom, jak na tom nemovitost je, zjistíte od majitele i realitního makléře. Může se však stát, že vám majitel bude lhát, nebo nebude mít sám o některých problémech tušení. Ani realitní makléř nemusí vědět vše, i když vám může doporučit, co je potřeba zkontrolovat. Můžete tedy spoléhat na svůj úsudek a intuici, nebo pozvat odborníky, kteří vše prověří a objeví i skryté vady. Na co si dát pozor a co si zjišťovat vám popisujeme níže.

Správné a bezpečné osvětlení koupelen -27.02.2017

Správné a bezpečné osvětlení koupelen

Bezpečnost osvětlení v koupelně vždy na prvním místě!

Při plánování osvětlení koupelny je třeba mít na paměti, že v koupelně nelze používat běžná svítidla, ale jen ta, která jsou pro koupelny určena. Z těchto důvodů je třeba volit taková svítidla, která mají dostatečné krytí (IP) pro danou zónu v koupelně.  Vybrané typy svítidel vždy konzultujte s odborníkem.

Koupelna jako ze žurnálu -10.02.2017

Koupelna jako ze žurnálu

Koupelna tvoří nedílnou součást každé domácnosti. Dnes neslouží pouze k očistě našeho těla, ale stále častěji se z nich stávají také oblíbená místa relaxace, odpočinku a dobíjení energie. V soukromá wellness centra je proměnily hydromasážní sprchové kouty, které rozmazlují a masírují naše tělo. Nechybí ani prostorné vany, která nabízí zasloužený komfort po náročném dnu.

Vytvořte z koupelny oázu klidu! -08.12.2016

Vytvořte z koupelny oázu klidu! Koupelna je důležitým místem v každé domácnosti. Probíhá zde nejen očista našeho těla, ale stále častěji slouží také k očistě naší duše. Díky moderním vymoženostem, jako jsou masážní sprchové panely či pohodlné vany se z nich totiž stávají přímo oázy klidu a odpočinku, které nám pomáhají dobíjet energii a regenerovat náš organismus. Velkou roli v naší relaxaci hraje však nejen samotné vybavení či barva koupelnových obkladů a dlaždic, ale také osvětlení. To vás totiž příjemně nastartuje do nového dne a navodí pohodovou atmosféru.

Nový domov – důvěřuj, ale prověřuj -03.11.2016

Nový domov – důvěřuj, ale prověřuj

Pokud si pořizujete nový dům, nebo byt, určitě pečlivě zvažujete jeho koupi i s ohledem na stav a cenu nemovitosti. I když není nemovitost zrovna v ideálním stavu, může být dobrou výzvou k rekonstrukci a tvoření si domova dle vlastních představ. I když na první pohled může vypadat dům nebo byt perfektně, dejte si ale pozor na skryté vady. Vedle kompletní rekonstrukce koupelny (která bývá vedle kuchyňských koutů nejčastější), můžete objevit i další problematická místa. Jak tedy předejít nepříjemným překvapením a nečekaným nákladům? Pozvěte si odborníka!

Plánujete rekonstrukci bytu? -10.10.2016

Plánujete rekonstrukci bytu, bytového jádra v panelovém domě nebo jen koupelny? Je několik zásad, které byste před zahájením vlastní rekonstrukce měli vědět a dodržet.

Realizace není zas tak náročná, pokud se dodrží určitá pravidla a harmonogram. Nejprve se podíváme na důvody proč rekonstruovat.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha