Doplňkové skříňky českého výrobce Intedoor série FLORIDA

Doplňkové skříňky série FLORIDA moderní v prostorově úsporném moderním stylu jsou ideální doplněk, který zvyšuje krásu a styl vašeho domova. Jsou typickým představitelem úložného prostoru v koupelně, které můžou mít mnoho podob: střední, vysoké, nízké, horní závěsné koupelnové skříňky s doplňky jako je například koš na prádlo nebo šuplíky s designovou úchytkou. Určení pravá nebo levá je dáno umístěním pantů z čelního pohledu na skříňku. Korpus a čelní plocha vysoký lesk a výjimečná série v možnosti kombinovat povrchy korpusů čelních ploch, kování a doplňků. Dvířka i zásuvky jsou vybaveny systémem tichého dovírání. Tento výrobek je určen do koupelen, není však přizpůsoben pro dlouhodobý přímý styk s vodou.

Koupelnový nábytek série FLORIDA je tvořený - skříňky s umyvadlem, zrcadlové skříňky a doplňkové skříňky.

I když vámi vybranou koupelnovou skříňku u nás v nabídce nenajdete, je možné poslat dotaz na náš email Info@koupelny-kaplan.cz kde vám jsme připraveni nabídnout zajímavou cenovou nabídku i od jiných výrobců koupelnového nábytku (RAVAK, LAUFEN, JIKA, OLSEN SPA, DŘEVOJAS, NOVÁ KERAMIA, EDEN a další.)

Koupelnový nábytek » Doplňkové skříňky » Intedoor » Florida

Skupiny:
       
 
30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR

       při objednávce nad 15000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha