Jak vybrat ten správný sprchový kout pro svojí koupelnu?

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Jak vybrat ten správný sprchový kout pro svojí koupelnu?

Na začátku výběru správného sprchového koutu do koupelny je odpovědět si na otázky co je pro vás u výběru důležité a co méně.

  • Kvalita
  • Cena
  • Rozměry
  • Způsob otvírání sprchové zástěny
  • Barva rámu
  • Výplň zástěny
  • Tvar sprchové vaničky nebo zástěny

Ve velké většině je při výběru správného sprchového koutu do vaší koupelny hlavní rozměr a tvar vaničky nebo jen sprchové zástěny. Hned další důležitou otázkou je jak se bude sprchový kout otvírat a to zejména z důvodu prostoru. Je možné zvolit sprchový kout který má pantové nebo jinak otvírací dveře, které jsou náročnější na prostor ve vaši koupelně, ale zase mají širší vstup do sprchového koutu a snazší údržbu a obecně v kvalitnějším provedení jsou tyto sprchové kouty a dveře cenově vyšší než posuvné.

Naproti tomu zástěny s posuvnými dveřmi nemají velké nároky na prostor a stačí jim pro otevření samotný prostor sprchové vaničky, ale zde je pak potřeba zvolit zase kvalitnější způsob pojezdu, nejlépe ložisková kolečka na kovovém zavěšení. Zástěny mají delší životnost své funkčnost. Velká většina kvalitnějšívh posuvných zástěna a dveří mají i jednoduché odnímaní dveří z kolejnice pro snadnější údržbu a spolehlivou funkčnost koleček.Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha