Sprchové baterie s Tropickým deštěm

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Sprchové baterie patří dnes do každé moderní koupelny. V dnešní době je nabídka sprchových baterií veliká a to nejen výrobci tak také hlavně vzhledem a designem.  Koupelny-Kaplan mají v nabídce jednoduché baterie, klasického tradičního tvaru pákové baterie tak i dnes více modernímu stylu sprchových hranatých baterií, které jsou dnes mezi zákazníky velmi oblíbenými.
Ale nejen tvarem a designem se dnes liší baterie do sprchových koutů.  Pokud se tedy podíváme zatím nyní na sprchové baterie nástěnného provedení , které jsou stále i dnes velmi žádané a běžně instalované  do koupelen a sprchových koutů a to zejména díky jednodušší samotné instalace tak i obecně se dá říci, že jsou ve srovnání s podmítkovými bateriemi i cenově levnější.  Ale dnes i u těchto nástěnných baterií je široká nabídka a různé provedení. Hlavním rozdílem je že jsou baterie, které mají v setu i pevnou hlavovou sprchovou, která umocňuje požitek ze sprchování a jsou mezi zákazníky tyto sety velmi vyhledávanými a žádanými bateriemi.  Převážná většina nástěnných sprchových baterií je v rozteči 15cm, ale je možné najít v nabídce i baterii se starší roztečí 10cm.  Obecně ale zase platí, že baterii s roztečí 15cm je vzhledově nejen s tímto sprchovým kompletem hezčí. 

Pokud již máte sprchovou baterii, kterou jste nedávno pořídili a nebo ji nechcete z jakéhokoliv důvodu měnit tak i pro vás je tu možnost jak si do sprchy nainstalovat pevnou hlavovou sprch a vychutnat si tak sprchování pod takzvaným „tropickým deštěm“, který je u některých setů uváděn.  Je to možné z toho důvodu že jsou sprchové sety s horní sprchou, které se propojí mezi baterií a setem krátkou 50-80cm hadicí.

Nejlepší spojení se sprchovým setem s horní a ruční sprchou do sprchových koutů je pak s termostatickými bateriemi, kdy si pak už jen nastavíte požadovanou teplotu vody a vychutnáváte si  požitek a uvolnění celodenního stresu pod tekoucí vodou ve vaší koupelně. Termostatická baterie po celou dobu udržuje konstantně vámi nastavenou teplotu vody.Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha