Dokonalá koupelna? Se zařizováním začněte od podlahy!

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 

Dokonalá koupelna? Se zařizováním začněte od podlahy!

 

Koupelna by nám dnes měla sloužitnejen k očistě a úpravě našeho zevnějšku, ale také k relaxaci a odpočinku. Pokud tomu tak není, pak nezbývá, než se pustit do její rekonstrukce. Tu ovšem většina z nás oddaluje, protože fungovat byť jen pár dní bez této důležité místnosti, si neumíme a ani nechceme vůbec představit. Jakmile seale k tomuto kroku přece jen odhodláme, měli bychom to vzít opravdu z gruntu - tedy vyměnit nejen její vybavení, jako je sprchový kout, vana, nábytek či obklady, ale hlavně podlahu.

Co musí splňovat

Podlahová krytina v koupelně je totiž z celého interiéru zatížena nejvíce, a tak není divu, že jsou na ni kladeny specifické nároky. Musí odolat vlhkosti, přímému působení vody i náročnému provozu, podmínkou je snadná údržba, bezpečnost i dobré tepelné a izolační vlastnosti. Opomenout nesmíme ale ani její estetickou stránku. Na výběr máte hned několik podlahových krytin, které všechny tyto parametry splňují. Už dávno neplatí staré tvrzení, že sem patří jedině dlažba, ačkoli je třeba poznamenat, že jí v preferencích stále patří přední místo.

 

Volba je na vás

Každý materiál má určité vlastnosti a vzhled. V podstatě záleží jen na vás, pro jaký se rozhodnete, jakou zvolíte barvu, strukturu, dekor. Příjemná na došlap, pohodlná a pocitově teplá je vinylová podlaha, které nevadí vlhko ani voda. Neklouže, eliminuje hluk a navíc je vizuálně velice pestrá - věrohodně imituje nejrůznější přírodní materiály, třeba i dřevo. Zatímco klasická dřevěná podlaha se do koupelny příliš nehodí, protože se může zkroutit a zvětšit svůj objem, u vinylové se ničeho takového obávat nemusíte. A co víc, na první pohled nikdo ani nepozná, že se nejedná o přírodní materiál.

 

Co ještě nepodcenit

Kromě výběru typu podlahy nepodceňte ani její pokládku. Plovoucí způsob není v prostorách se zvýšeným výskytem vlhkosti zrovna nejvhodnější, pod krytinou se totiž mohou tvořit plísně. Ideální je lepení, díky kterému se zabrání pronikání vody do spár a dobře se utěsní místa okolo zdí. Tak, vykouzlete si dokonalou koupelnu, která bude přesně podle vašich představ!Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha