Dokonalá ložnice – zařiďte si ji podle svého gusta

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Dokonalá ložnice – zařiďte si ji podle svého gusta

 

Ložnice představuje místnost, kam se uchýlíme, když hledáme klid, soukromí a odpočinek. Abychom zde načerpali potřebnou energii a tzv. dobily baterky, musíme se tady cítit příjemně. To, že se jedná o ryze intimní prostor, kam nevodíme žádné návštěvy, rozhodně neznamená, že bychom její zařizování mohli odfláknout. Ba naopak – čím lépe bude zařízená, tím lépe se nám v ní bude relaxovat.

 

Dopřejte si pohodlí

Ze všeho nejdříve je třeba zaměřit se na kvalitu spánku, stěžejním kusem nábytku, který zde proto nesmí chybět, je postel. U klasického manželského dvojlůžka můžete vybírat z běžných rozměrů 160 x 200 nebo 180 x 200. Záleží na vašich preferencích a také na velikosti dané místnosti. Pokud jste limitováni prostorem, pak je lepší místo obřího lůžka sahajícího ode zdi ke zdi, zvolit menší, které ponechá z obou stran místo pro uličku a umožní tak oběma partnerům pohodlné vstávání bez toho, aby se navzájem rušili.

 

Myslete na zdraví

Pro optimální odpočinek je nedílnou součástí lůžka kvalitní matrace a k ní vhodný postelový rošt. Co se týče matrace, tu by měli oba partneři vybrat podle svého gusta - s ohledem na svou postavu, potřeby i nároky. Každý člověk je totiž originál, a tak mu vyhovuje něco jiného, rozhodně se tedy v této oblasti nevyplatí přistoupit na kompromis. Nepřinese totiž vhodné podmínky ani jednomu z dvojice. Dámám s jemnou tělesnou konstrukcí se totiž lépe spí na měkčím podkladu, robustní pánové s vyšší váhou zase dávají přednost tvrdšímu poležení. Pohlídáte-li si u vybraných matrací do postele jejich stejnou výšku a přehodíte přes ně jedno prostěradlo, pak nikdo nepozná, že se nejedná o jednolitou plochu. Ochuzeni tak nebudete ani o estetický dojem. Ideální variantu představují pro partnery sendvičové matrace, které disponují různou tuhostí z každé strany. Každý si tak může zvolit tvrdost, která mu vyhovuje.

 

Následujte trendy

Povýšit ložnici o novou úroveň relaxace můžete, když se necháte inspirovat nejnovějšími módními trendy. Doslova hitem se totiž stalo jejich propojení s koupelnou. Vedle postele se tak může nacházet vana, v níž si můžete užít romantické chvíle společně s vaším partnerem. A z horké lázně se pak přemístit rovnou do pelíšku – nezní to nádherně?Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha