Dokonalá koupelna? Začněte s jejím zařizováním od podlahy!

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Dokonalá koupelna? Začněte s jejím zařizováním od podlahy!

 

Snad žádná jiná místnost naší domácnosti neprošla za poslední desetiletí tolika proměnami jako koupelna. Z prostoru, který sloužil výhradně k rychlé tělesné hygieně, se stalo místo, kde odpočíváme, vychutnáváme si klid a načerpáváme duševní pohodu. Mnohdy totiž funguje jako takové naše privátní lázně, nechybí zde „vymoženosti“ v podobě prostorných van nebo sprchových boxů s hydromasážními panely, které udělají z obyčejné každodenní očisty chvíli takřka výjimečnou.

 

Praktická a estetická

Abychom se tady cítili dobře a vychutnali si pohodu se vším všudy, musíme si celou místnost náležitě zařídit a dostatečně zútulnit. Prostředí, kde se oddáváme relaxaci, si to totiž přímo žádá. Se zařizováním bychom měli začít pěkně od podlahy – doslova. Právě podlahová krytina totiž sehrává v interiéru nezanedbatelnou roli a v případě koupelny to potom platí dvojnásob. Musí totiž splňovat nejen estetická kritéria, ale také ta praktická. Ne každý materiál totiž v náročném prostředí, kde o vodu není nouze, obstojí. Ty tam jsou však doby, kdy zde měla své výhradní postavení klasická dlažba. Dnes je sortiment mnohem širší, takže se ve výběru rozhodně nemusíte nijak omezovat.

 

Pozor na vodu

Podlaha v koupelně musí splňovat základní parametry – nesmí být příliš kluzká, aby nevzniklo nebezpečí úrazu, vyskytovat by se na ní neměly žádné spoje, u kterých by hrozilo, že voda zateče do spár a udělá tady neplechu v podobě plísní. Podmínkou je rovněž snadná a rychlá údržba. Všechny tyto požadavky do puntíku splňuje vinylová podlaha, která se v našich domácnostech už velmi dobře zabydlela. Uplatní se prakticky v jakékoli místnosti, mimo jiné i díky tomu, že je k mání v celé řadě dekorů. Mezi špičky na trhu patří vinylová podlaha wineo, jejíž přírodní vzhled vás okouzlí na první pohled. Položit ji navíc lze rychle a bez zbytečného nepořádku.

 

Ekologie v hlavní roli

Současné trendy velí k návratu k přírodě a přírodním materiálům, výrobci proto vychází těmto „voláním“ vstříc. Dokladem toho jsou ekologické podlahy, které staví na přírodních a recyklovatelných surovinách. Jsou nezávadné a šetrné jak k lidem, tak k životnímu prostředí. Skvěle se hodí i do prostředí koupelen, protože vynikají extrémní odolností a nevadí jim vlhkost. Z čistě přírodních ingrediencí je vytvořeno také marmoleum, tedy přírodní linoleum, které si díky jeho originalitě a rozmanitosti oblíbila také řada architektů a bytových designérů. Efektní vzory nejen hezky vypadají, ale zároveň dovedou umět skrýt i drobné nečistoty, což se bude v prostoru, který je na údržbu obzvlášť náročný, určitě hodit. Tak, zabijte dvě mouchy jednou ranou!Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha