Rustikální styl

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Rustikální styl

Rustikální interiér či samotná kuchyně mohou být trendy nejenom v různých srubech a rekreačních objektech, ale hodí se třeba i do klasických domů či bytů – pokud je celý interiér laděn v tomto duchu. Vybrat kuchyňský dřez do takové rustikální kuchyně nemusí být až tak složité, jak se na první pohled zdá. Stačí se jen držet několika zásad a pravidel. Jaké jsou? Podívejte se s námi.

Vzhled a materiál

V případě moderní kuchyně se nejčastěji volí granitový nebo nerezový dřez. V té rustikální by ale takové kuchyňské dřezy nepůsobily zrovna nejlépe. Pokud mluvíme o materiálu, nic nezkazíte třeba keramikou, která je do rustikálních kuchyní osvědčenou volbou. Ani u barvy není vhodné příliš experimentovat. Existuje však jedna, která bude plně vyhovovat, a tou je barva bílá.

Kvalita

Ta hraje opravdu důležitou roli. To proto, že má vliv hlavně na životnost i samotnou údržbu dřezu. Ten kvalitní bude po několika letech vypadat jako nový, bez známek poškrábání, nebo poškození. Myslete při výběru tedy prakticky!

 

 

 

 

Jaké dřezy doporučujeme

Na co hledět, to již víte. Dále se s vámi podělíme o tři tipy, se kterými v rustikálních kuchyních chybu rozhodně neuděláte.

·         Prvním tipem je kuchyňský dřez Schock Genius C-150 Moonstone, který zaujme především svou barvou, která se do zmíněných konceptů kuchyně velmi hodí. Nadchne vás jistě také jeho tvar, který umožní maximální využití samotného hlavního prostoru, ale i odkapávače.

·         Druhým našim osvědčeným tipem je kuchyňský dřez Schock Manhattan R-100 Everest. Ten má klasický kulatý vzhled, který je u rustikálních kuchyní v poslední době velmi žádaný. Klasické světlé provedení danému stylu jen prospívá.

·         Kuchyňský dřez Schock Greenwich N-100L Rockenstein je tipem číslo tři. Obdélníkové provedení, typická tmavá barva a jednoduchý design vypadá, jako byste jej našli ve starší kuchyni a použili v té nové. Kvalitou vám však dokáže, že se jedná o dřez moderní.

 Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha