Osvětlení koupelny

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Příjemné a kvalitní osvětlení

Pro osvětlení malého prostoru koupelny se nabízí LED technologie jako ideální řešení. LED svítidla jsou vydatným zdrojem, vydávají světlo v příznivé bílé barvě. I relativně malá svítidla dokáží výborně osvětlit i velmi tmavé prostory. Zdroje navíc pracují s vysokou odolností vůči mechanickému poškození, ale i prachu a vlhkosti. Vykazují mnohonásobně delší životnost, která je v designu koupelnových světel zesílena kvalitními kryty. Při instalaci v koupelně se nemusíte obávat časté výměny, snížení výkonu nebo poruchovosti. LED zdroje si zachovávají maximální výkon po celou dobu životního cyklu a velmi dobře snáší vysoké zatížení a časté spínání.

Rozptylové světlo

Osvětlení koupelny doporučujeme rozdělit do několika úrovní. Hlavním zdrojem bude stropní svítidlo. Zdroj zajistí bezpečný vstup a orientaci v prostoru. Příjemný odstín světla neoslní ani při přechodu ze tmy, nedráždí oči. Nezkresluje barvy, tuto výhodu oceníte při výběru barev obkladů a doplňků. LED zdroje dokáží navodit příjemnou atmosféru. I velmi malý prostor dokáží opticky zvětšit a nadlehčit.

Osvětlení detailu

Další, neméně důležitou úrovní, bude doplňkové osvětlení. Doporučujeme věnovat pozornost bodovým nebo nástěnným svítidlům. Nejčastěji se osazuje obvod zrcadla, poličkový systém nebo skříňky s osobní kosmetikou. Můžete volně pracovat se směrem proudu světla, intenzitou i počtem jednotlivých zdrojů.

Opticky zvětšuje a ladí

Bodová svítidla jsou vhodnou variantou pro instalaci do koupelny z řady důvodů. Zdroje můžete umístit do podhledu, ale i jako nástěnnou variantu. Jemné kryty působí elegantně, neruší design vybavení a navíc umožní pracovat se světlem. V malém prostoru můžete opticky podtrhnout zajímavě řešené vybavení, doplňky, nebo podle potřeby zvýšit intenzitu nasvícení na frekventovaném místě.

Široká škála tvarů a barev

Koupelnu můžete vybavit a uzpůsobit představám do nejmenšího detailu. Současní výrobci nabízí skutečně pestrou nabídku designových svítidel. Vybírat můžete nenápadné funkční osvětlení, ale i zajímavě řešená trendová svítidla, která kombinují materiály i tvary. S výběrem osvětlení si dopřejte čas. LED technologie je zárukou vysoké užitnosti. V nabídce specializovaného obchodu jistě najdete inspiraci. Prohlédněte si zajímavé portfolio a zvolte ideální kombinaci kvalitního zdroje světla s krásně zpracovaným designem.Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha