Zútulněte si koupelnu – pomohou maličkosti

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Zútulněte si koupelnu – pomohou maličkosti

 

Koupelna tvoří nedílnou součást naší domácnosti. Jedná se o prostor, který slouží nejen k očistě těla a hygieně, ale také k odpočinku a relaxaci. A není divu, krásné prostorné vany a sprchové kouty s masážními panely jsou pro chvíle pohody jako stvořené. Popasovat se se samotným zařizováním této místnosti však bývá pořádně obtížné. Koupelna totiž musí být praktická a dokonale funkční, ale zároveň i vzhledově atraktivní a oku lahodící.

 

Zabydlujte

Důležitou úlohu sehrávají bytové doplňky a dekorace, které vnáší do prostoru atmosféru zabydlenosti a propůjčují mu osobité kouzlo. Tyto zdánlivé maličkosti se významným způsobem podílejí na celkovém vyznění koupelny, mohou ji podtrhnout nebo naopak shodit. Co by tedy v této očistné místnosti rozhodně nemělo chybět?

 

Měňte podle nálady

Nejjednodušší variantu představují dekorace umístěné na umyvadle či vaně. Jedná se o dávkovače mýdel, misky na mýdlo - mýdlenky, plechové dózy či držáky na zubní kartáčky, které seženete v různých materiálech i barvách. Jejich výhodou je, že když se vám okoukají, jednoduše je vyměníte za jiné. V kurzu je hlavně bílá keramika, která krásně ladí s většinou klasických umyvadel. Skvělým kouskem, který doladí celkovou atmosféru místnosti a lze jej kdykoliv obměnit, patří také koupelnová předložka – vybrat můžete například tu v námořnickém stylu, která perfektně sedne k bílým dekoracím. S větší opatrností musíte volit bytové dekorace, které připevňujete na stěnu – ty totiž tak lehce vyměnit nepůjdou.

 

Hrajte si se světly

Důležitou úlohu sehrává také správné osvětlení, které dokáže pozměnit atmosféru celé místnosti. Místo jednoho centrálního svítidla upřednostněte raději několik menších, které instalujte do jednotlivých koutů. Skvěle funguje také “živé“ světlo svíček. Útulnou atmosféru si vykouzlíte pomocí skleněných svícnů v nejrůznějších designech.

 

Kouzlete s barvami

Ve vaší domácnosti patrně neexistuje lepší místo, kde byste se mohli barevně „vyřádit“, než v koupelně. Záleží na vás, jestli vsadíte na harmonii tónů nebo se vydáte cestou přitahujících se protikladů. Fantazii se meze nekladou. Dáváte-li přednost umírněnosti, pak vsaďte na odstíny hnědé nebo šedé, návrat zažívá také bílá barva, která evokuje pocit čistoty.

 

Udržujte pořádek

V koupelně by měl panovat řád a pořádek. Nikdo z nás se tady neobejde bez spousty zkrášlujících a hygienických potřeb, které se však často povalují všude kolem a koupelna tak působí neuklizeně. Umístěte je proto do elegantních skleněných dóz a zabijete dvě mouchy jednou ranou – ubude vám práce při uklízení a ještě do místnosti vnesete originální dekorační prvek. Osobnější věci pak ukryjte před zvědavými zraky do toaletní taštičky.

 Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha