Jak vybrat podlahu do koupelny

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Jak vybrat podlahu do koupelny

 

Zařizování koupelny rozhodně nepatří mezi lehké úkoly. Ačkoli na to tato menší a zdánlivě nenápadná a nenáročná místnost nevypadá, opak je pravdou. Nejednomu z nás dá pořádně zabrat. Umístit do ní musíme vše potřebné od vany, sprchy, přes umyvadlo až po nábytek, aniž by vypadala přeplněně a působila stísněně. Ale to už příliš předbíháme. Při jejím zařizování je totiž důležité začít od podlahy - to doslova. Právě podlahová krytina totiž významně ovlivňuje celkový dojem a podílí se na útulnosti. Jak tedy vybrat tu pravou?

 

Sázka na přírodní materiály

S trochou nadsázky se dá říct, že v současné době můžete v koupelně chodit takřka po všem. Obezřetnost při výběru je však na místě, protože extrémním podmínkám, které tady panují, nemusí všechny druhy podlah vyhovovat.Obrovským hitem nejen tady, ale v našich obydlích obecně, se staly hlavně přírodní materiály. Chybu neuděláte s korkovou podlahou. Ta vyniká nejen svým stoprocentně přírodním vzhledem, ale také rychlou tepelnou návratností a nízkým kročejovým hlukem. Výhod však nabízí mnohem víc – je měkká, moderní, praktická, vytváří útulnou atmosféru, a jakožto izolační podlahovina dobře koresponduje s podlahovým vytápěním.

 

Vítěz podlahových hitparád

Dalším „skrz na skrz“ přírodním materiálem je také přírodní linoleum, které momentálně boří žebříčky podlahových hitparád. Díky svému ojedinělému designu se perfektně hodí do moderních interiérů. K dostání je v mnoha barvách i vzorech, věrohodně imituje dlažbu, dřevo i kámen. Navíc disponuje skvělými užitnými vlastnostmi – je pevné, ale zároveň měkké, příjemné pro nohy a jeho jednolitá struktura nenechá vodu nikam zatéct.

 

Zahoďte mýty za hlavu

Dnes už lze do koupelny umístit i dřevěné podlahy, ačkoli si mnozí myslí, že do tohoto prostoru nepatří. Není to pravda, musí však být vodovzdorné, tedy chemicky upravené, aby je voda ani vlhkost neznehodnotila. Vedle povrchové úpravy, která odolá i těm nejnáročnějším podmínkám, nepodceňujte ani samotnou pokládku. Ta musí být těsná, aby se vlhkost nedostala do podkladu. 

 

Klasika, která nezklame

Nestárnoucí klasikou zůstává dlažba, která nikdy nezklame. Výhodou je její jednolitost a hygieničnost, největším mínusem pak studený povrch. Pokud ale investujete do podlahového vytápění, tento nedostatek zmizí. Tak, vyberte si tu pravou krytinu a vykouzlete si vaše krásné mokré království!Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha