Zkontrolujte stav koupelny

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Zkontrolujte stav koupelny

Při koupi domu nebo bytu je potřeba, aby si kupující bedlivě zkontroloval stav nemovitosti. Jedním z velmi citlivých míst, kde bývá spousta skrytých nástrah, je koupelna. Informace o tom, jak na tom nemovitost je, zjistíte od majitele i realitního makléře. Může se však stát, že vám majitel bude lhát, nebo nebude mít sám o některých problémech tušení. Ani realitní makléř nemusí vědět vše, i když vám může doporučit, co je potřeba zkontrolovat. Můžete tedy spoléhat na svůj úsudek a intuici, nebo pozvat odborníky, kteří vše prověří a objeví i skryté vady. Na co si dát pozor a co si zjišťovat vám popisujeme níže.

Co zvládnete sami

Prvním krokem je vizuální kontrola místnosti. Všímejte si obkladů, dlažeb i spár. Podívejte se, jestli i na méně viditelných místech není plíseň. Ptejte se majitele nebo makléře i na to, kdy proběhla rekonstrukce, co všechno se v koupelně v té době měnilo i na to, jak je v ní vyřešen odvod vlhkosti. Co se týče spotřebičů, zkontrolujte si i místo na pračku a odvody a vývody. Mezi maličkosti, které však mohou do budoucna způsobovat problémy, je i umístění zásuvek.

Co zvládnou odborníci

Pro ověření informací, které jste dostali, si pozvěte odborníka, který celý stav nemovitosti zhodnotí. Někteří kupující se snaží vyhnout dalším investicím a s vidinou ušetřených peněz žádné odborníky neosloví – realitní kanceláří počínaje a technickým dozorem konče. Férový majitel nemovitosti by neměl mít problém s tím, že si chcete jeho tvrzení ověřit. Pro něj samotného to může být velká výhoda při obhajobě ceny nemovitosti (pokud je v pořádku).

Je tedy více než žádoucí si vše řádně zkontrolovat, ptát se a nebát se informace ověřovat. Jen tak můžete mít jistotu, že své peníze investujete správně.

 

 

 Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR
       při objednávce nad 9000,-Kč

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha