Sprchové dveře SKIPPER Domino L/P zalamovací 69 - 76 - Hopa

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.


Sprchové dveře SKIPPER Domino L/P zalamovací 69 - 76 - Hopa

Na objednávku

Sprchové zalamovací dveře SKIPPER Domino s rozměrem 69–76 × 185 cm. Rámové vstupní dveře Domino se zalamovacím otevíráním jsou vhodné do niky. Dvoudílné dveře se složí na stranu ke stěně a vstup zůstane maximálně otevřený. Univerzální pravé i levé provedení. Výplň - polystyrol, nebo za příplatek 3 mm čiré bezpečnostní sklo, rám - plastový bílý, v provedení se sklem lakovaný. Šířka vstupu 53 cm.

Naše cena: 5 623,00 Kč

Běžná cena: 6 250,00 Kč

Ušetříte: 627,00 Kč  (10 %)

Uvedená cena s DPH

ks

Celková cena: 5 623,00 Kč


Balení

Výrobce: Hopa


Kód produktu: Domino 69-76
 

Sprchové dveře SKIPPER Domino L/P zalamovací 69 - 76 - Hopa

Nový exkluzivní systém Skipper je založený na efektivním nahrazení hliníkového profilu vysoce odolným masivním technopolymerem. Jednotlivé díly nekorodují a neodloupává se z nich barva. Systém je odolný vůči nárazům. Kuličková ložiska zajišťují bezproblémový chod, výšková regulace pojezdů umožňuje adaptaci v případě nerovnosti stěn v koupelnách. Zavírání je zajištěno systémem posuvných stěn a vloženými magnety. Pro výplně je použit polystyrol, popř. čiré nebo matné bezpečnostní sklo. Rozhodnete-li se pro systém Skipper, volíte řešení, jehož cílem je sprchový kout s dlouhou životností za příznivou cenu. Záruka je poskytována na 5 let.

   Tento produkt naleznete v kategoriích

Sprchové zástěny » Sprchové dveře » Skipper (Hopa)
Hopa » Sprchové zástěny » Skipper

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR

       při objednávce nad 15000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha