Doplňkové skříňky českého výrobce Intedoor série  OCEAN

Koupelnový nábytek série OCEAN od českého výrobce Intedoor bude ve vaší koupelně viditelná nadstandardní kvalita a koupelnový nábytek v této cenové kategorii -  zvýšená ochrana proti vlhkosti, vysoký bílý lesk. Skříňky doplňkové v sérii OCEAN, které patří do každé koupelny. Vysoké skříňky dále s košem na prádlo i bez koše. Potřebujeme-li šetřit místem, volíme doplňkovou skříňku ve vysokém provedení a menší hloubce. Navíc i v této cenově zajímavé sérii nejsou vynechány prvky, které patří spíše k cenově vyšším sérií mezi které patří i tlumené dovírání dvířek!

Pojďte si do vaší koupelny z série OCEAN vybrat skříňku.....

V nabídce e-shopu koupelny-kaplan.cz máme pro vás připravené koupelnový nábytek nejen od  výrobce Intedoor, dále také Eden, Knorr - Domus, Sapho - Keramia, Olsen Spa, ale je i když vámi vybranou koupelnovou skříňku  u nás v nabídce nenajdete, je možné poslat dotaz na náš email Info@koupelny-kaplan.cz kde vám jsme připraveni nabídnout zajímavou cenovou nabídku i od jiných výrobců koupelnového nábytku (Jika, Laufen, Roca, Dřevojas, Kolo a dalších.)

Koupelnový nábytek » Doplňkové skříňky » Intedoor » Ocean

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR

       při objednávce nad 15000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha