Koupelnový nábytek Intedoor PALACE

Série koupelnového nábytku PALACE je luxusní série a novinka na trhu. Nábytek s výraznými designovými profily - zrcadlové provedení pod umyvadly a na čelních plochách skříněk. Série obsahuje unikátní zrcadlovou stěnu se zrcadlovými bočnicemi. Série PALACE je osazena značkovými keramickými umyvadly PALACE od švýcarské společnosti LAUFEN. Série PALACE nabízí umyvadla a dvojumyvadla s držákem na ručníky od 55, 65, 90, 120 a 150 cm. Umyvadlové skříňky mají velmi prakticky a elegantně umístěné zásuvky a dvířka. Vyrábí se v dřevodekorech. U lakovaných čelních ploch možnost barevných provedení. Zásuvky osazeny plnovýsuvy s nosností 40 kg. Design zásuvek chráněn průmyslovým vzorem. Zásuvky se systémem SOFT CLOSING. Dále série PALACE nabízí doplňkové skříňky levé a pravé provedení, nízké, střední a  vysoké šíře 35cm. Série PALACE je v závěsném provedení včetně doplňkových skříněk. Otvírání dvířek vysokých a středních skříněk mají tlakové dovírání, koše na prádlo jsou vyndavací, na zásuvce ve vysoké skříňce je zrcadlová plocha.

V nabídce e-shopu koupelny-kaplan.cz máme pro vás připravené koupelnový nábytek nejen od výrobce Intedoor, dále také Eden, Knorr - Domus, Sapho - Keramia, Olsen Spa, ale je i když vámi vybranou koupelnovou skříňku u nás v nabídce nenajdete, je možné poslat dotaz na náš email Info@koupelny-kaplan.cz kde vám jsme připraveni nabídnout zajímavou cenovou nabídku i od jiných výrobců koupelnového nábytku (Jika, Laufen, Roca, Dřevojas, Kolo a dalších.)

Koupelnový nábytek » Skříňky s umyvadlem » Intedoor » Palace

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

Nechce se vám zdlouhavě vyplňovat objednávka přes E-Shop. Není nic jednodušího než objednat zboží telefonicky.

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 261 264 077

      +420 608 961 317

 

 

DOPRAVA ZDARMA

                po celé ČR

       při objednávce nad 15000,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha