BATERIE PÁKOVÁ HOPA série MARSALA

Elegantní a ladné baterie série MARSALA vynikají svojí kvalitou. Tato série není příliš široká, ale naleznete v ní všechny nejpoužívanější typy baterií. Design baterií nabízí exkluzivní křivky, které vnesou do Vaší moderní koupelny nádech luxusu a jedinečnosti, jsou velmi úsporné a spolehlivé vodovodní baterie. Vodovodní dřezové baterie série MARSALA jsou navrhovány podle potřeb moderních kuchyní, otočné výtokové ramínko s polohovatelným koncem zaurčuje komfortní každodenní použití. Kuchyňská baterie s kvalitním perlátorem pro maximální úsporu vody. Vanové baterie série MARSALA jsou vyráběny ze špičkových materiálů a jejich linky jsou navrhovány předními světovými designéry. Vanová baterie s přepínačem, mezi napouštěním přes výtokové ramínko a sprchou. Jedná se o baterii velmi šetrnou ke spotřebě vody.

Součástí sortimentu jsou pákové baterie od výrobců LA TORRE, NOVASERVIS, HOPA, JIKA, RAVAK, ORAS, RAV-SLEZÁK, HANSGROHE, KLUDI….

Vyberte si tu pravou pákovou baterii přesně pro Vaši koupelnu u nás na e-shop www.koupelny-kaplan.cz

Vodovodní baterie » Pákové » Marsala (Hopa)

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha