Slovník - Akrylátové vany

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

Akrylátové vany dnes patří mezi nejčastěji používanými vanami v malých i velkých koupelnách. Vany z akrylátu mají několik velkých výhod.  Jednou z výhod je že akrylátové vany se vyrábějí z velké části v moderních tvarech a díky svému materiálu s různými tvarovými madly a úchytky ve vnitřku vany. Ale najdou se i klasické tvary van se mezi akrylátovými vanami.

Mezi známé výrobce akrylátových van patří například firma RAVAK. Dále v nabídce e-shopu koupelny-kaplan.cz máme pro vás připravené vany od  výrobců Teiko, Vagnerplast, Gustavsberg, Olsen Spa a Santech.

I když vámi vybranou akrylátovou vanu u nás v nabídce nenajdete, je možné poslat dotaz na náš email Info@koupelny-kaplan.cz kde vám jsme připraveni nabídnout zajímavou cenovou nabídku i od jiných výrobců akrylátových van. (Jika, Laufen, Roca, Polysan, Riho, Ronal, Idealstandard, Kolo, Roltechnik a další.)Zpět
 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha