BATERIE PÁKOVÁ LA TORRE série KONVEX

Italské vodovodní baterie LA TORRE Konvex patří ke světové špičce na trhu, především vynikající pověst, která tyto kvalitní výrobky vyšší třídy všeobecně provází. Baterie LA TORRE Konvex jsou tradičně nositelem nejnovějších designových trendů v oblasti sanitární techniky a vybavení koupelen. Designová inspirace sleduje krásu přirozeného, libuje si v ucelené eleganci. Výrobky jsou osazeny odolnou a bezpečnou keramickou kartuší KEROX. Spojení špičkové technologie a moderního designu vodovodních baterií LA TORRE Konvex uspokojí očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Součástí sortimentu jsou pákové baterie od výrobců LA TORRE, NOVASERVIS, HOPA, JIKA, RAVAK, ORAS, RAV-SLEZÁK, HANSGROHE.

Vyberte si tu pravou pákovou baterii přesně pro Vaši koupelnu u nás na e-shop www.koupelny-kaplan.cz

Vodovodní baterie » Pákové » Konvex

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha