KOLO - série NOVA TOP BEZ BARIÉR

 

Bezbariérovou koupelnu a WC nepotřebují jen lidé s handicapem, ale také naši blízcí v seniorském věku. Koupelna bez bariér znamená přístupnější umyvadla a vyšší toaletní mísy a to Vám nabízí série NOVA TOP BEZ BARIÉR. Bezbariérová koupelna také nemusí být koupelna bez dobrého pocitu, bez pohody a příjemných detailů, které vám udělají den pěknějším. Tělesně postižené osoby, starší i ostatní lidé s omezenou schopností pohybu potřebují koupelnové vybavení, díky kterému se obejdou bez cizí pomoci. Řada umyvadel, klozetů a van NOVA TOP BEZ BARIÉR, stejně jako madla, sedátka a jiné příslušenství přináší plně funkční řešení.

Sanitární keramika » Kolo - Série Nova Top Bez Bariér

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha