KOLO - série QUATTRO

Série QUATTRO  je novou řadou sanitární keramiky a koupelnového nábytku. Její působivost a originalita je založena na čtvercových tvarech. Vysoce kvalitní materiály zajišťují její dlouhou životnost. Díky originálnímu designu bude mít vaše koupelna jedinečný vzhled.

Dokonalé vnější i vnitřní tvary umyvadel vyvolávají pocit spolehlivosti, vyrovnanosti a stability. Umyvadla jsou v řadě rozměrů a variant. Série QUATTRO  je dostupná s glazurou Kolo Reflex. Díky této glazuře jsou povrchy sanitární keramiky dokonale hladké. Udržují se snadno čisté a k jejich čištění je zapotřebí pouze jemný hadřík. Proto bude vaše zářící koupelna vždy vypadat jako nová.

WC a bidety mají moderní design, skrytý systém úchytů a glazuru i pod povrchem záchodové mísy. Umyvadla QUATTRO doporučujeme kombinovat se závěsnými a stojícími klozety a bidety Varius s povrchem Reflex.

Sanitární keramika » Kolo - Série Quattro

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha