KOLO - série PRIMO

 

 

Prostý, jednoduchý tvar keramiky série PRIMO  je moderní a přitom velice praktický pro používání i navrhování koupelen. Jeho tvůrci se řídili myšlenkou, že dobře uspořádaný prostor má pozitivní vliv na konání a myšlení lidí. Proto věnovali zvláštní pozornost pohodlí uživatele, ergonomii a zajištění uživatelského komfortu při vykonávání každodenních činností v koupelně. Kombinačný stojící klozet Kolo PRIMO skládající se z klozetu s hlubokým splachováním 6l, odpad vodorovný a z keramické nádrže s dvojitým splachovacím systémem 3/6l. Závěsný klozet série PRIMO s hlubokým splachováním , 6l. Možnost instalace na instalační modul KOLO TECHNIC společně se závěsným bidetem série PRIMO. V koupelnové sérii PRIMO nalezneme vedle tradiční nabídky klozetových a bidetových mís několik typů atraktivních umyvadel - od prostorově úsporných umývátek až po propracované polozápustné modely.

 

 

Sanitární keramika » Kolo - Série Primo

30 50 100
Řazení produktů Seřadit: Celkem v porovnání (0) produktů
 
Kategorie neobsahuje žádný produkt.

Koupelny Kaplan ... Vše pro Vaší koupelnu. Široká nabídka van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií a mnoho dalšího.

 
Koupelny Kaplan

Při vstupu do našeho internetového obchodu Koupelny Kaplan vyhledáváte nejčastěji výrazy: koupelny, koupelnový nábytek a sprchové kouty.

Vážíme si našich zákazníků a proto budeme rádi za jakékoliv dotazy či připomínky. Do Vaší koupelny Vám nabízíme moderní koupelnové doplňky, sprchové kouty a další vybavení koupelny.

 

TELEFONICKÉ OBJEDNÁVKY

      +420 608 961 317

 

 

 

 

Partnerské weby

Stavební firma Praha